Vítejte na Turnovance       

Naše nové CD Jedem dál si můžete poslechnout online zde:

Foto-aktuality

1 | 2 | 3 >>

Novinky

Posezení při dechovce je v plném proudu

20.11.2015 22:33
Přátelé, je to tak. Sezóna je tu a my si užíváme tradiční a nezapomenutelné atmosféry na Dalmácku. Neváhejte a určitě se zastavte.

Turnovanka v Jablonci

17.08.2015 15:50
Poslední prázdninové tóny zazní právě v Jablonci v Tyršových sadech, a to 23.8.2015 od 15 hodin.Těšíme se na vás!!!!!

Turnovanka o prázdninách

12.07.2015 13:41
Léto je tady a s ním i lehké odpočinutí pro všechny hudebníky z Turnovanky.Červenec je pro nás ve znamení odpočinku a budeme se na vás opět těšit v srpnu v Jablonci nad Nisou nebo na Malém Rohozci.

Červen s Turnovankou

08.06.2015 09:05
Také Turnovanka se už těší na prázdniny. Každopádně v červnu nás můžete slyšet v Turnově a  ani o prázdninách nebudeme vyloženě zahálet :-)

Léto s Turnovankou

19.05.2015 13:38
Sezóna na Dalmácku je za námi a už jsme stihli odehrát krásnou pouť v Jítravě, odpoledne s dechovkou v Jablonci nad Nisou a už se na vás těšíme do Turnova, 28.června od 14 hod na sále Střelnice :-).

Kam za dechovkou? Přece na Dalmácko !

03.04.2015 12:10
Poslední dvě hry na Daliměřicích v této sezóně!!!!! Nezapomeňte přtijít 11. a 25.dubna!!!!!!

Turnovanka ve Vrchlabí

22.03.2015 08:49
Za necelý týden uvítá KD Vrchlabí Turnovanku.Pro nás příjemná  změna a pokud budete mít cestu kolem, tak neváhejte a určitě se na nás přijďte podívat.Tuším, že ve Vrchlabí jsme ještě nikdy nehráli, takž se těšíme :-)

V sobotu 14.března opět na Dalmácku

13.03.2015 08:18
Už jen poslední 4 hry do konce sezóny, proto neváhejte a určitě nezapomeňte přijít tuto sobotu 14.března na Dalmácko!!!! Chuťové buňky tentokrát zaměstnají špízy s bramborem, svijanské pivo a kvalitní lihovina :-)

Kde nás uslyšíte nejdříve?????

01.03.2015 12:11
Tradičně nás můžete slyšet a dokonce i vidět :-) v hasičárně na Daliměřicích, 14.března od 16 hod. Pivo a frťany takřka zadarmo, přijďte si zatancovat nebo jen tak posedět s přáteli a k tomu ochutnejte dobré svijanské pivo a další kvalitní a prověřené lihoviny :-)

!!! Kontaktujte nás, rádi za Vámi přijedeme !!!

15.02.2015 16:52
Turnovanka za Vámi přijede kamkoli, na jarmark, koncert, veřejnou, ale i soukromou oslavu, nebo  jen tak k poslechu a tanci :-)
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Diskuze:

Datum: 02.08.2020

Vložil: ritotoolla

Titulek: Maid service staten island I like that! How wonderful it turned out!

The cleaning company performs cleansing of spaces of different dimensions and also arrangements.

We provide specialist [url=https://maidservicenyc.pro/]maids nj[/url] for private clients. Using European devices and certified devices, we achieve optimal results and also give cleaning in a short time.

The firm's specialists provide cleaning with the aid of modern technologies, have special devices, and also have accredited cleaning agents in their toolbox. Along with the above advantages, white wines use: favorable prices; cleaning in a short time; premium quality results; more than 100 favorable evaluations. Cleaning up offices will help keep your office in order for the most effective job. Any firm is extremely crucial environment in the team. Cleansing solutions that can be purchased inexpensively now can assist to arrange it and also offer a comfy space for labor.

If required, we leave cleansing the kitchen 2-3 hours after putting the order. You get cleaning as soon as possible.

We offer discount rates for those who utilize the service for the very first time, in addition to desirable terms of cooperation for regular clients.

We offer high-quality cleaning for big enterprises and also little firms of numerous directions, with a discount rate of approximately 25%.

Our pleasant team supplies you to obtain accustomed with positive terms of participation for company customers. We responsibly approach our tasks, tidy making use of specialist cleansing items as well as specialized devices. Our staff members are trained, have clinical publications and recognize with the nuances of getting rid of complex as well as hard-to-remove dirt from surfaces.

Datum: 31.07.2020

Vložil: bathroomwrock

Titulek: New construction

We are will promptly as well as successfully generate a warranty High-end restoration manhattan.

We constantly keep as well as update the stockroom of extra components as well as service paperwork for operational repair as well as upkeep.

Additionally in our firm, you can buy custom-made bathroom vanities, retail interior decoration on the most effective problems. With us, Inside restorations Manhattan and as well as Premium improvement manhattan, will [url=https://bathroom-remodel.club]Retail interior design[/url] become basic, quality and quick.

Datum: 31.07.2020

Vložil: Адвокат

Titulek: Адвокат. Консультация бесплатно.

Помощь опытного адвоката по уголовным, гражданским, хозяйственным и административным делам. Опыт работы более 20 лет. Консультации адвоката по телефону бесплатно.
Более детально на сайте https://advocats-dnepr.com.ua/

Datum: 30.07.2020

Vložil: Briantok

Titulek: Click Here

home &lt;a href=&quot;https://elistalife.ru/8-benefits-to-shop-for-best-mattress-from-consumer-reports/&quot;&gt;my company&lt;/a&gt; check my blog

Datum: 28.07.2020

Vložil: Briantok

Titulek: Going Here

web link &lt;a href=&quot;https://metamorfozes.ru&quot;&gt;look at more info&lt;/a&gt; Read Full Article

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek